O mnie

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię moje okładki. Są one wynikiem moich zainteresowań i pasji.

Szeroko pojętym tworzeniem i próbą organizowania wszystkiego wokół interesuję się od dziecka. Szyciem i tkaninami - odkąd pojawiły się dzieci. 

Molekuła Handmade to głównie moje ręcznie robione okładki, które staram się ciągle udoskonalać. Wciąż poszukuję nowych możliwości ich zastosowania, a część inspiracji dostarczacie mi Wy podczas rozmów lub zamówień indywidualnych.

Wszystko zaczęło się w 2017 roku od plannerów (bo od czegóż w moim przypadku mogłoby innego?) ;) w okładkach na kółkach rzecz jasna i wtedy jeszcze wyłącznie z tkanin bawełnianych.

A potem powoli plannery rozbudowywały się, a okładki ewoluowały. Wystawiałam się na targach, m.in. związanych z branżą dziecięcą (jako, że plannery były z myślą o mamach) i dzięki wielu przeprowadzonym tam rozmowom zdecydowałam się na wprowadzenie etui na książeczkę zdrowia dziecka oraz etui na książkę

Kolejne modele okładek, wkładów, oraz nowe rodzaje tkanin na okładki poszły już jak burza

I oto jestem - z miliardem pomysłów na produkty i możliwości zapanowania nad światem. ;P Lekko zakopana w mnogości zamówień i spraw do załatwienia. Ale wszystko musi być IDEALNIE!!! Tak to z perfekcjonistami bywa. ;)

Firma rośnie - nie jestem już sama, a i miejsce działania już zaraz, za chwilę się zmieni. Pracy dużo,a motywacji jeszcze więcej. W szczególności dzięki Waszym cudownym komentarzom - zarówno na tej stronie, jak i na Allegro.

Serdecznie zapraszam zatem do zwiedzania! :)

Kasia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl