Strefy tematyczne
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Przepiśniki

Przepiśnik Molekuła Hnadmade składa się z okładki z otwieranymi kółkami w formacie A5. Zawiera 50-150 kartek, na których zmieści się jednocześnie 75-225 przepisów w układzie dwustronicowym i jednostronicowym. Kółka w okładce dają możliwość swobodnego wkładania i wyjmowania zawartości.

Okładka pokryta jest tkaniną do wyboru w różnych wzorach i kolorach. Można do niej dodać różne dodatki, które widoczne są przy każdym produkcie.

POLECAM! Aby łatwiej wybrać wzór Przepiśnika, który spełni Twoje oczekiwania polecam skorzystanie z Filtra okładek z lewej strony.

Przepiśniki

Segregator kuchenny - segregator na przepisy kulinarne

Stworzony przeze mnie Przepiśnik świetnie sprawdzi się jako segregator kuchenny. Dzięki zastosowaniu w okładce kółek można swobodnie wyjmować, wkładać i segregować wszystkie przepisy.

Przepiśniki idealne na prezent

Segregator na przepisy kulinarne bardzo dobrze sprawdzi się jako pomysł na prezent. Dzięki swojej trwałości i oryginalności z pewnością sprawi dużą przyjemność obdarowanej osobie.

Rozstaw dziurek w Przepiśnikach  jest uniwersalny, dzięki czemu można wykorzystać w nich moje nie tylko moje wkłady, ale także standardowo przedziurkowane kartki.

Segregator na przepisy kuchenne wykonane są ze sztywnej tektury, przez co można je wykorzystywać jako podkładkę podczas pisania, a dzięki nieprzytwierdzonemu grzbietowi, powstaje spora przestrzeń, którą można wykorzystać na wpięcie długopisu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl