Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Okładki jak segregatory: notesy, przepiśniki, planery, kalendarze, albumy i puste okładki

Okładki pokryte są tkaniną, dodatkowo pod którą użyłam filcu, aby nadać im delikatnej miękkości. Do utrzymywania kartek wykorzystują niezależne otwierane metalowe kółka, które umożliwiają swobodne wkładanie i wyjmowanie zawartości, przez co stają się wielorazowego użytku.

W zależności od włożonego do okładek wkładu (papieru) stają się one czymś innym: notesem, przepiśnikiem, planerem / kalendarzem, albumemsegregatorem, czy nawet wszystkim jednocześnie lub zmieniać swoją funkcję w czasie.

Okładki występują w formatach: A5, B5 (zdecydowanie zyskujący na popularności w ostatnim czasie) i A4 i mają opcję powiększenia na koszulki na dokumenty.

Okładki wykonane są ze sztywnej tektury, zaś dzięki zastosowaniu kółek, możliwy jest ich przekształcenie w podkładkę, podczas pisania lub rysowania. W okładce znajduje się miejsce na wpięcie długopisu. Dodatkowo można zamontować szlufkę lub dobrać piórnik na gumkę

<- Filtr okładek

(w wersji na komórki jako niebieska zakładka)

Aby łatwiej znaleźć produkt w DOSTĘPNYM formacie lub wybrać WZÓR okładki, który spełni Twoje oczekiwania polecam skorzystanie z Filtra okładek z lewej strony.

OKŁADKI JAK SEGREGATORY: Notesy / Przepiśniki / Planery / Kalendarze / Albumy / Puste okładki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl